KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9312030
nr 931 2030
Blandteknik
James Coignard (1925-2008), 'Les Hemmeaux', 1977, signerad, 56x45
Utrop:
4.600 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 15 december 2014
kl 20:50:24
4.000 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
4.800 kr
5.200 kr
5.400 kr (Budbetjänt)
5.800 kr
- Klassiska
15 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska